چاپ        ارسال به دوست

جلسه ارائه گزارش
جنبه های آموزشی نیروگاهی در کشور ژاپن ارائه شد

گزارش دوره آموزشی JCCME در کشور ژاپن با حضور معاونت تولید نیروگاه طرشت

به گزارش روابط عمومی نیروگاه طرشت، گزارش شرکت در دوره آموزشی JCCME   در کشور ژاپن توسط معاونت تولید در جلسه ای با حضور مدیر عامل، معاونین و مدیران نیروگاه طرشت ارائه گردید در این گزارش جنبه های آموزشی نیروگاهی (فنی،دستاوردهای جدید تکنولوژی، مدیریتی، ایمنی و فرهنگی) کشور ژاپن عنوان شد.

گوهری در ادامه گزارشی از بازدید های انجام شده از نیروگاههای سیکل ترکیبی، خورشیدی، دیسپاچینگ و مرکز آموزش نیروگاهی ژاپن و بازدید از شرکت TEPCO (تولید، انتقال، توزیع برق و دیسپاچینگ مرکزی آن)، TEPSCO (شرکت فنی مهندسی در خصوص پروژه های نیروگاهی ،انتقال و توزیع برق و پالایشگاهی و امور مربوط به سوخت های فسیلی) ، JERA (شرکت فنی و مهندسی در زمینه تولید، انتقال و توزیع برق و واردات و فروش سوخت) و نیروگاه حرارتی 2000 مگاواتی SAKAIKO و 3240 مگاواتی KAWASAKI و نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی  SAKAIKO ارائه نمود.

وی در ادامه گزارش بازدید از موزه صنعت برق در توکیو و همچنین مرکز آموزش نیروگاهی ژاپن را توضیح داد.

معاون تولید در ادامه عنوان نمود مرکز آموزش نیروگاهی ژاپن محلی برای تربیت تکنسین ها ، مهندسین و مدیران صنعت برق ژاپن می باشد که در این مرکز 6 سیمولاتور نیروگاهی در انواع و ظرفیت های مختلف وجود دارد. وی در ادامه با اشاره به وجود سوله هایی جهت آموزش های تعمیراتی و ایمنی با اساتید مجرب و استقرار دپارتمان آموزش و تربیت مدیران صنعت برق در این مرکز اشاره کرد.

 

در انتهای گزارش در خصوص فرهنگ ژاپن علی الخصوص نظم و مسئولیت پذیری و تعهد مردم ژاپن گزارشی ارائه گردید.


١٦:٥٢ - سه شنبه ٨ بهمن ١٣٩٨    /    عدد : ١٧١    /    تعداد نمایش : ١٣٥٨٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج