چاپ        ارسال به دوست

تلاش همکاران غیور نیروگاه در جهت رفع مشکل واحدs1,s2

تلاش همکاران غیور نیروگاه طرشت در رفع حادثه مورخ 99/03/08

رفع مشکل تریپ واحدهای S2,S1 نیروگاه طرشت در کمتر از 21 ساعت

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه طرشت، به دلیل اتصال ایجاد شده به دلیل از بین رفتن عایق یکی از کابل‏های خروجی ژنراتور واحد S1 و عملکرد رله اتصال زمین آرک شدیدی حادث گردید که متعاقب آن واحدهای S1 وS2  تریپ کردند.

با تشکیل جلسه اضطرای معاونین و مسئولین مربوطه و حضور مدیریت محترم عامل هماهنگی های لازم جهت حضور تیم تعمیراتی شرکت متانیر در اسرع وقت صورت پذیرفت. تا زمان حضور تیم تعمیراتی شرکت متانیر مواردی از قبیل رفع مشکل از توربو پمپ روغن، رفع نشتی از درب کندانسور و تمیز کاری کولر ژنراتور، تنظیم گاورنر و سیل آب‏بندی یاتاقان اکسایتر واحدS2 صورت گرفته و این واحد ساعت 2:24 بامداد جمعه با شبکه پارالل گردید. اتصالی به وجود آمده در خروجی ژنراتور واحدS1  با تلاش‏های بی وقفه تیم تعمیرات متانیر و تعمیرات الکتریک نیروگاه طرشت با حضور کامل مدیریت عامل ، تا ساعت 7 صبح مورخ 99/03/09 رفع و واحد S1 نیروگاه طرشت رأس ساعت 12:19 با شبکه پارالل گردید.

رفع مشکل و راه اندازی واحدها در کمتر از 21 ساعت رکوردی بی نظیر بوده  که با توجه به شرایط حساس شبکه در پیک برق محقق گردیده است.

با لطف خداوند و تلاش بی وقفه و جهادی کلیه همکاران واحد تعمیرات و امور بهره برداری نیروگاه طرشت و مساعدت و همراهی پرسنل تعمیراتی شرکت متانیر با نظارت کامل مدیریت عامل، رفع مشکل مطروحه را در پی داشت.


١٣:١٨ - شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٩    /    عدد : ١٨٣    /    تعداد نمایش : ٢١٨٥٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج